شبکه های اجتماعی
بسته
امروز ساعت باز: 10:30 ق.ظ - 1:30 ب.ظ
 • دوشنبه

  9:00 ق.ظ - 10:00 ب.ظ

 • سه شنبه

  9:00 ق.ظ - 10:00 ب.ظ

 • چهار شنبه

  9:00 ق.ظ - 10:00 ب.ظ

 • پنج شنبه

  9:00 ق.ظ - 10:00 ب.ظ

 • جمعه

  10:30 ق.ظ - 1:30 ب.ظ

 • شنبه

  9:00 ق.ظ - 10:00 ب.ظ

 • یکشنبه

  9:00 ق.ظ - 10:00 ب.ظ

 • زمان محلی 26, مهر 1398 11:14 ب.ظ

موقعیت آگهی
توضیحات

فروشگاه هامونی پلاس+

فروشگاه هارمونی پلاس - تور مجازی - ببین بیا

بازدید مجازی

فروشگاه هامونی پلاس نمایندگی فروش تجهیزات آشپزخانه در برند های معتبر ایرانی و خارجی.

جهت تسهیل خرید همشهریان عزیز در خرید، با کادری مجرب و قیمت های مناسب نمایشگاهی کامل آماده هستیم.  ارائه مشاوره جهت انتخاب محصولات کارآمد و مناسب با بودجه شما.  در زمینه سینکهای آشپزخانه ،گازهای توکار و رومیزی  و هودهای (شیبدار شومینه و مخفی) و همینطور انواع فر و مایکروفر و اکسسوری های داخل کابینت به شما عزیزان.

نکاتی در مورد خرید گاز

در بازار اجاق گازهای متنوعی موجود میباشد که در معقوله برندهای داخلی و همینطور کارگاه های نوپایی که اقدام به تولید اجاق گازهای رومیزی استاندارد میکنند . توجه به کیفیت قطعات استفاده شده که شامل چدن فندک و ترموکوبل گاز ، کیفیت جنس صفحه اعم از استیل یا شیشه و همینطور سرشعله های به کار رفته و ولوم گازهای صفحه ای و گارانتی ارائه شده و شرکت پشتیبان بسیار هائز اهمیت است.

نکاتی در مورد خرید هود

در خرید هود نکات قابل تامل ، شرکت سازنده ، نوع موتور ، قدرت و صدای موتور و همچنین فیلتر و شیشه و جک ها و کلیدهای تاچ و لمسی استفاده شده در محصول و همچنین گارانتی شرکت پشتیبان محصول باید بررسی شود.

نکاتی جهت خرید فر

برای خرید فر باید به مکانیزم  و همچنین حجم داخلی عملکردی فر که بتواند (برقی ، برق و گاز و گازی) باشد توجه کرد که با توجه به نیاز مشتری ارائه میگردد. در این محصول تنوع فرهای برقی بیشتر و کاربردی تر میباشد. با توجه بهعملکردی که فرهای برقی ارائه میدهند و کیفیت عایق داخلی ،شیشه ،درب و پنل کنترل فرها به قیمتهای مختلفی در بازار ارائه میشوند.

نکاتی جهت خرید مایکروفر

داشتن حجم متناسب با نیاز مشتری و عملکردهای ارائه شده و پخت های ترکیبی و قابلیت های عملکردی مایکروفرها و کیفیت قطعات مختلف و گارانتی های شرکتها و شرکت پشتیبان با قیمت های مختلف در بازار موجود و قابل ارائه می باشد.

اینستگرام

فرم تماس

captcha

کلمات کلیدی
  chat
  یک بررسی اضافه کنید